זיווגים הגונים | הכרויות לדתיים | זיווגים דתיים | שידוכים דתיים| דייטים | הכרויות לדתיים טיפים

טיפים


טיפים בשידוכים / דייטים בפגישות הראשונה

במפגשים - או דייטים -באופן כללי כל כך קל להתרגז בפגישה הראשונה, ואנחנו די מתוחים. ככל שאתה יוצא יותר בפגישות,
אתה מקבל את זה קל יותר, אבל הנה כמה טיפים שיכולים להפוך את הדייט קצת יותר קל עבורך

מקום עבור פגישה / דייט ראשונה: הפוך אותו לשטח פתוח, מקום שאפשר לשבת ולשתות כוס קפה או משקה ארוחה קלה, או יכול להסתובב. זה לא הזמן לעשות רושם להתפאר לעצמך או כמה כסף אתה מוציא. זה הזמן לברר אם יש לך מחנה במשותף כדי לצאת שוב. נסה להכיר האזור או מקום דייט , כדי שלא ילכו לאיבוד. אם אתה מגיע מאזורים שונים לחלוטין אתה יכול להציע להיפגש בנקודה מסוימת

סיום פגישה / דייט: לסיים בנימה טובה, גם אם אתה לא זה לזה משהו נחמד להגיד על כל אחד - להיות חיובי או לא אומרים כלום. אם אתה רוצה לראות אחד את השני - תציע לה להיפגש שוב

אם אתה מרגיש שאתה רוצה לצאת שוב, למחרת לדבר איתה בטלפון. לא להיות רשמי, רק אומר שאתה נהנת במפגש איתך. על הבחור - אם אתה רוצה להמשיך אז להתקשר בתוך ימים ספורים. אל תחכו יותר מדי זמן. או אם אתה רואה לוח זמנים הוא עסוק אז לפחות דוא"ל ולציין את זה.

היכרויות הן עבודה ועסק רציני - יש לך להתחייב לזה, ולעבוד על מערכת היחסים,ולצאת ולדבר . אם אתה לא יכול לעשות את זה - אז אתה לא יכול להיות מוכן לנישואים או קשר רציני כולנו מכירים את האמירה " יש רק הזדמנות אחת בלבד לעשות רושם ראשוני ", נכון? ובכן, האמירה הזאת נכונה פי כמה וכמה שמדובר בדייט / מפגש ראשון.

הרושם הראשוני שאנחנו עושים על הצד השני בדייט / פגישה ראשונה, עשוי לקבוע מה יהיה גורלו של הדייט / מפגש והאם יהיה אחריו דייט נוסף...
נכון שקורה שיש בדייט / מפגש ראשון ממש נוראי ואז אתה מבקש לסיים כמה שיותר מהר, אבל באופן כללי, "נפילה" בפגישה ראשונה פירושה שזוהי גם הפגישה האחרונה.

כל אדם אינטליגנטי יודע שגם דייט / מפגש קצר יספיק לנו לדעת האם אנחנו מעוניינים להיפגש שוב עם אותו אדם או לא, אין הרבה דייטים ראשונות בהם אנו חשים שבאמת אנחנו מעוניינים במערכת יחסים עם היושב מולנו, נכון? לכן, תכננו שלא להאריך בפגישה לא יותר מחצי שעה וכך אם לא מתאים לכם – תוכלו לסיים אותה ללא בעייה.

אחרי שהבנו מהי המטרה שלנו, די ברור שלא כל מקום יתאים לדייט / מפגש ראשון. אנו זקוקים למקומות בהם נוכל להבין במהירות מיהו האדם העומד מולנו והאם נרצה להיפגש עימו שנית לא להיות במקום רואש..., נכון? בנוסף, כדאי לעשות הכנה עצמית לפני הדייט. כך מובטחת לכם נקודת פתיחה טובה יותר.
אז קבלו טיפים מנצחים לדייט / מפגש ראשון... ושיהיה בהצלחה!


 

אתר עוצב על ידי יהודית עיצובים.